Utorok, 26. september 2023
SZSDT
FESPA

ITMA 2023 Milan

Inovácie, ktoré poháňajú budúcnosť textilnej a odevnej výroby


ITMA je svetovo najvplyvnejšia výstava textilných a odevných technológií.
.
 ITMA, ktorú vlastní CEMATEX, je miestom, kde sa priemysel stretáva každé štyri roky, aby predstavil najnovšie technológie spracovania textilu a odevov, stroje a materiály, podporil spoluprácu a nadviazal partnerstvá.
.
ITMA, na ktorej sa zúčastňujú odborníci a návštevníci z celého sveta, je tým miestom, kde je príležitosť sa stretnúť s kľúčovými lídrami z popredných svetových výrobcov textilu a odevov a popredných vlastníkov značiek, získať informácie o trhu a vytvárať partnerstvá na spoluprácu.  Tu sa robí biznis.
.
ITMA je v úzkom kontakte s globálnou textilnou komunitou a spolupracuje na príprave spoločných akcií, pozýva hosťujúce delegácie a pripravuje relevantný obsah pre ITMA 2023.
.
 ITMA 2023 vyzdvihuje inovácie, ktoré budú slúžiť ako katalyzátory na inšpiráciu a pomoc výrobcom textilu a odevov pri rozširovaní ich podnikania, rozširovaní a udržiavaní ich transformačnej cesty.
.
 Využite svoj čas na ITMA 2023 naplno. Naplánujte si návštevu a zúčastnite sa so všetkými základnými informáciami a nástrojmi na dosah ruky.
.
OTVÁRACIE HODINY


 • 8. – 13. júna 2023: 1000 až 1800 hodín
 • 14. júna 2023: 1000 až 1600 hodín
.
 Miesto konania
 Výstavisko Fiera Milano Rho,
 obsadené haly 1/3, 2/4, 5/7, 6/10, 9/11 a 14/18.
Registrovaní a členovia SZSDT

FESPA
organizácia FESPA výstavy a akcie FESPA

Naši partneri
KASI
BARTOŠ
TEPEDE
CENTRUM SERVIS
PrintProgress
Slovenská chránená dielňa
Polygrafia & Fotografia
Tu môže byť
aj vaša reklama!
reklama na webe SZSDT