Pondelok, 11. december 2023
SZSDT
FESPA
hlavná stránka informácie novinky FESPA Print Census 2023

FESPA Print Census 2023

FESPA Census 2023 - FESPA Prieskum v oblasti tlače 2023 - je celosvetový výskumný projekt zameraný na akuálnu situáciu v oblasti široko formátovej digitálnej tlače, sitotlače a širokej komunity v oblasti digitálnej tlače.  Je najväčšou štúdiou svojho druhu, pričom prvý takýto prieskum bol realizovaný v roku 2015 a zahŕňa odpovede zo 64 krajín.

 

Prieskum je zameraný na tlačiarne a vyplnenie dotazníka zaberie približne 20 minút.  Všetky odpovede získané z tohto prieskumu sú dôverné a používajú sa iba na účely FESPA prieskumu.
 
Ako poďakovanie za vašu účasť na FESPA Print Census 2023 dostanete po vyhodnotení základnú sumarizáciu hlavných bodov a budete zaradení do žrebovania o bezplatný vstup a hotelové ubytovanie na dve noci na nasledujúcu výstavu FESPA Global Print Expo a European Sign Expo v roku 2023, ktorá sa bude konať v Mníchove.
.
Výsledky prieskumu FESPA Print Census budú zverejnené na výstave FESPA GPE Mníchov v máji 2023. Ak chcete získať sumárny prehľad základných výsledkov FESPA Print Census 2023, zadajte, prosím, na konci dotazníka svoju e-mailovú adresu.
.
Slovenská verzia dotazníka prieskumu
.
Registrovaní a členovia SZSDT

FESPA
organizácia FESPA výstavy a akcie FESPA

Naši partneri
KASI
BARTOŠ
TEPEDE
CENTRUM SERVIS
PrintProgress
Slovenská chránená dielňa
Polygrafia & Fotografia
Tu môže byť
aj vaša reklama!
reklama na webe SZSDT